Logowanie|Rejestracja
Mamy już 20444542 kliknięć!
Powrót na główną

O nas

Głównym celem PomagajOnline.pl jest pozyskanie jak największej liczby aktywnych użytkowników serwisu, a przez to promowanie charytatywności w sieci oraz wspieranie działalności fundacji charytatywnych.

Poprzez PomagajOnline.pl możesz codziennie pomagać potrzebującym w wielu charytatywnych programach typu „Klikaj i pomagaj”. Pomaganie nie wymaga żadnych nakładów finansowych, jedyne co należy zrobić to klikać.

Podstawową zaletą PomagajOnline.pl jest prostota działania i to, że każdy może pomóc, wystarczy chcieć ;) PomagajOnline.pl jest projektem realizowanym pod patronatem Poznańskiego Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości.
PAIP od wielu lat projektuje przedsiębiorczą rzeczywistość i dąży do jej wspierania. Jako doświadczony zespół, doskonale zdajemy sobie sprawę, na jakie problemy mogą natrafić nawet najwspanialsze pomysły naukowe, rokujące szanse na komercyjny sukces. My nie poddajemy się tak łatwo, chcemy je przekuwać na sukces. Nowoczesne podejście, świeże spojrzenie i energia do podejmowania przedsiębiorczych działań są wpisane w każde nasze przedsięwzięcie. Więcej na http://www.paip.pl/
1.62 jest agencją działającą na rynku usług interaktywnych.

Oferujemy kompleksowe wsparcie przy analizie potrzeb klienta, tworzeniu wizerunku, projektowaniu graficznym i produkcji rozwiązań. Łamiąc konwencje, łączymy użyteczność i estetyczność w niezawodną całość, czego efektem są wyróżniające się serwisy internetowe oraz skuteczne kampanie marketingowe.

Praca z pasją i przekonanie, że wszystko jest możliwe do zrealizowania, gwarantuje wysoką jakość jak również pełną satysfakcję z końcowego produktu.
Chcesz być z nami na bieżąco? Dołącz do nas!
DOŁĄCZ DO NAS
I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ

Patronat

Partnerzy

Wspierają nas